Семінар-практикум «Податкові перевірки від А до Я» для студентів Львівських ВНЗ

IMG_1036

Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Львівській області в рамках підписаного договору про співпрацю з Львівським національним університетом імені І.Франка начальником Головного управління ДФС у Львівській області Ігорем Кондро наприкінці минулого року та ректором Володимиром Мельником, а також налагодженої співпраці з Львівським навчально-науковим інститутом Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи», відбувся семінар-практикум для студентів різних спеціальностей економічного факультету та факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка та факультету фінансів та обліково-економічного факультету банківського ВНЗу. Учасниками заходу стали понад 100 студентів. Разом із студентами завітали викладачі Франкового університету Віра Кміть, Данило Ванькович, Ярослав Ярема, Ірина Приймак та Ярослава Кріль.

image (1) image

Головне управління ДФС у області зацікавлене у тому, щоб в майбутньому студенти не лише проходили практику у стінах податкових інспекцій області, під час якої отримували практичні навики та застосовували здобуті теоретичні знання, але і поповнили ряди працівників фіскальної служби, а також ставали сумлінними платниками податків: головними бухгалтерами підприємств, економістами, фінансистами, керівниками, підприємцями тощо.

IMG_1026 IMG_1033 IMG_1039 IMG_1040

Враховуючи те, що вся контрольно-перевірочна робота як юридичних осіб, так і фізичних осіб-підприємців до кінця цього року буде здійснюватись Головним управлінням ДФС у Львівській області, а за державними податковими інспекціями залишаться лише сервісні функції, вирішили привернути увагу майбутніх економістів до роботи служби, яка постійно реформується і удосконалюється. Хто, як не керівники підрозділів Головного управління ДФС у області можуть цікаво та змістовно, враховуючи набутий досвід та знання при проведенні контрольно-перевірочної роботи, розповісти про її особливості.

Під час семінару-практикуму були охоплені всі основні напрями контрольно-перевірочної роботи: щодо податків з громадян, фізичних осіб – підприємців, самозайнятих осіб, юридичних осіб, щодо обігу та оподаткування підакцизних товарів, а також боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

Василь Скупейко, Олег Рущинин, Мирослава Зарічна та Михайло Дунас змістовно та цікаво розповіли студентам про роботу очолюваних ними підрозділів.

Майбутні економісти бажані гості у стінах служби, двері якої завжди відкриті для всіх платників податків.